Srpen 2015

Summer is over, Let the Autumn come!

25. srpna 2015 v 11:36 | Lola |  Lola
Zdravím vás, jak se všichni máte? :) Léto se nám řítí ke konci, tak na většinu z vás, co chodíte do školy, určitě upadá ta divná nálada návratu.. :D Na mě tak trochu taky, hlavně kvůli tomu, že budu maturovat. :/ Ale nevyhneme se nevyhnutelnému.

PS: Těším se na můj milovaný podzim! ♥

Mám tu pro vás pár Lenčiných fotek, co jsem zaregistrovala během srpna. Vypadá to, že se jí daří asi dobře, happeningy s Purpurou, i pár koncertů.. Snad to tak půjde i dál a jenom k lepšímu. :) Fotky najdete v celém článku.

LoGarytmy - new photos + new concerts

3. srpna 2015 v 17:15 | Lola |  Lola
Na facebookových stránkách se objevily nové fotky Lenky a kluků z kapely. Na všechny fotky se můžete podívat v celém článku.

Mimo to se na jedné z fotek zveřejnily 3 datumy ke koncertům, takže kdo z vás bydlí poblíž a chtěl by se podívat, tak máte možnost. Jak je to se vstupenkama jsem zatím nikde nenašla, možná se budou prodávat až na místě, a nebo tam budou vystupovat v rámci nějakýho festivalu, slavnosti či tak něco, takže možná vstupenky ani nejsou, tedy ani žádné vstupné, netuším. Víc info jsem ale jak říkám k tomu vůbec nenašla.