Říjen 2014

"Přes překážky ke hvězdám"

29. října 2014 v 20:45 | Lola |  Lola
"PŘES PŘEKÁŽKY KE HVĚZDÁM" nese název projektu, do ktrého se zapojila i naše Lola. Jedná se o projekt podporující lidi,
pro které je snadnější se vyjadřovat spíše uměleckými prostředky než slovy... Jak možná někteří víte, Lola kromě zpívání taky maluje.Proto se taky zapojila do tohoto projektu. Umění je pro lidi co jej milují určitá forma vyjádření sebe samotného, když slova nejsou potřeba. Alespoň tak to cítím i já a ostatní lidi, se kterýma jsem měla tu čest se poznat. Umění je vše. Je to hudba, je to malování, jsou to texty...Pro každého z nás je to něco jiného. Něco co nás osvobozuje a co milujeme.

Na tenhle projekt jsem hrozně zvědavá, co z toho ještě bude, protože podle mě je to skvělá věc.


"Již brzy příjde oznámení, s kým chce Lo tvořit a navázala spolupráci. Spojují nás otázky oživování veřejného prostoru - PRO VŠECHNY - propojování mezi lidmi - BEZ ŽÁDNÝCH ROZDÍLŮ- a hledání nových cest."
- Vyjádření z officálního FB

Lola a Eláni nahráli duet!

27. října 2014 v 23:56 | Lola |  Lola
Ahojte lidičky x) Po dlouhé době jsem tu a to z jistého důvodu, jakožto fakt, že se kolem Lenky teď začíná hodně dít a já nemůžu čekat až na novej počítač, abych to sem dala.. Takže ano, teď píšu kombinovaně s dvěma klávesnicemi a vůbec to
netrvá dlouho napsat jenom tohle xD... Ale abych se dostala k tomu hlavnímu, tak vám oznamuji, že Lola nazpívala duet s Elánem!! Do teď se vědělo jen to, že Lenka s někým spolupracuje na duetu, ale s kým, vyšlo najevo až teď. Na Lenčiným officiálním FB se objevil dokonce i odkaz na krátkou ukázku písničky x) ZDE-(KLIK) Hrozně se těším, až vyjde ta písnička celá, zní to suprově!! A Elány mám ráda, takže jsem natěšenááá xD Jsem strašně zvědavá, jestli Lence vyjde někdy v blízké budoucnosti třeba i CD. Lenčino vyjádření na již zmiňované FB stránce si můžete přečíst taky zde: ,,Již můžu poděkovat Pánům ze skupiny Elán za úžasnou možnost s nimi natočit duet a vyzkoušet si jak to dělají profesionálové Jsou věci, které se neodmítají a já jsem ráda, že jsem byla oslovena Děkuji a snad i Vám se bude líbít - Lo a Jožo..."

Je mi zle, ale i dobře x)

7. října 2014 v 11:39 | Lola |  Články
Ahojte x)
Chci vám na začátek jenom říct, že teď jsem tu moc často nebyla a ani ještě nebudu...Důvod je takový, že můj notebook se rozhodl, že už má svoje za sebou.. x/ Prostě rezignoval xD..No ale moc k smíchu mi to není, protože teď jsem celkem odříznutá. Můj PC nejde vůbec, mamky (ze kerého vám teď píšu) má problémy s klávesnicí, a tak při psaní kombinuji normální klávesnici s klávesnicí na obrazovce a tímto způsobem něco napsat trvá doslova půl dne.. a nakonec jediná plně funkční věc u nás doma je tablet,ale já s těma dotykovýma klávesnicema blbě píšu a celkově je to tam všechno takové nepřehledné.. Můj nový počítač už je dávno ve stádiu řešení, ale ještě to bude chvíli trvat a dostanu ho pravděpodobně na narozeniny (listopad). Do té doby doufám, že se mi ten můj starý občas vzpamatuje. Protože tenhle kousek už píšu asi 15 min a už jsem z toho na nervy!! xD... Takže tolik k informačním věcem.. Jinak jsem opět nemocná, tentokrát střevní viróza a musím vám říct, že tohle jsem snad ještě nezažila.. Cokoliv sním jde ihned zase ven, i ten blbý rohlík, tak už radši nejím nic, protože jinak bych pořád zvracela... Takhle podrážděný žaludek jsem snad ještě neměla.
No ale mimo tohle jsem momentálně spokojená, protože jsem doma, takže trochu odpočinek od školy i stresu z autoškoly.. a suším si šípky :3 Abych si z nich potom mohla dělat čaj. x).. No není ten podzim kouzelnej? x)